deutschland  grossbritannien ttschechische-republik  Kontakt  Tiráž

Vítejte v Hornofalckém lesem

Logo Opf Wald NEU2005 4cDovolená v regionu Stiftland v Holnofalckém lese... Zde znovu načerpáte tolik potřebnou sílu a elán, zde si skvěle odpočinete – v nádherné přírodě se spoustou údolí a potůčků, daleko od velkých městských aglomerací. Díky nízké hustotě obydlení tohoto regionu je tu celá řada možností pro pěší turistiku, cykloturistiku či golf. To vše pozitivně přispívá k dosažení harmonie ve vaší duši!
Na hranici mezi Bavorskem a Čechami jsou podobně jako perly rozesety fascinující pamětihodnosti, památky coby svědkové pohnutých, dávno minulých událostí. Díky zdejším tajemným hradům, nádherným expozicím v muzeích a pestré nabídce nejrůznějších divadelních představení a festivalů na prázdniny či dovolenou v tomto regionu v srdci Evropy nikdy nezapomenete!

Již Goethe oceňoval účinky léčivé vody, která zde pramení: Přímo v srdci regionu Stiftland – v Neualbenreuthu, geografickém středu Evropy – leží jedinečná oáza welness a zdraví, lázně Sibyllenbad.
Nedaleko odtud se nachází také světoznámý český lázeňský trojúhelník – Mariánské lázně, Františkovy lázně a Karlovy Vary.
Veškeré informace k dovolené v Hornofalckém lese naleznete zde.

 

footertrenner2

 

  Informace  
 

Otevírací doba
Vstupné

Prohlídky s průvodcem
Objednávka vstupenek
Obchod se suvenýry
Cesta k nám & kontakt

Gefördert von der EU

Gefördert von der Europäischen Union Ziel 3/INTERREG IV A

 

 

Objednávka vstupenek

Otevírací doba: úterý - neděle     10:00 - 18:00 hod